تبلیغات
بزرگترین مرجع جنگ افزار
بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 25 آذر 1392
http://up.p30room.ir/uploads/138719154457641.jpg

با ورود جنگنده ی نسل پنجم PAK-FA به سازمان رزم نیروهای مسلح روسیه ، طراحان روسی در حال به پایان بردن طرح های نو برای تسلیحات این جنگنده ی مدرن هستند

یکی از این تسلیحات ، موشک هوا به هوای با برد ماورای دید (Beyond visual Range) مدل K-77M میباشد که دومین ارتقای سنگین روی موشک R-77 بشمار رفته و مجهز به سیستم هدایت منحصر بفردی بوده و از 2017 وارد خدمت در ارتش روسیه و در زیر بالهای جنگنده T-50 خواهد شد.

ابعاد این موشک بطور ویژه برای جای گیری در محفظه ی داخلی T-50 طراحی شده و مشخصه ی منحصر بفرد آن ، سامانه هدایتی ساخت دفتر طراحی detal مبتنی بر استفاده از رادار فاز آرایه فعال (APAA) برای رهگیری اهداف است که به موشک این امکان را میدهد که بدون اثرگذاری مانورهای سنگین هدف ، تعقیب آنرا ادامه دهد و شکستن قفل راداری روی هدف بوسیله ی مانورهای آکروباتیک را تقریبا غیرممکن میسازد.

سیستم راداری این موشک که از تعداد زیادی سلول گیرنده فرستنده ی راداری در دماغه تشکیل شده ، دارای زمان واکنش صفر نسبت به تغییرات ناگهانی در موقعیت فیزیکی هدف بوده. مطابق با استاندارد رادارهای فعال فاز آرایه ، هر سلول راداری بخشی از سیگنال راداری بازخورد یافته را دریافت میکند و پس از پردازش تمام بخش های دریافت شده از سیگنال ، موقعیت هدف کشف میگردد.


منابع :

میلیتاری

http://rt.com/news/t...d-guidance-643

طبقه بندی: انواع موشك های بالستیك,كروز و ...، 
برچسب ها: K-77M "قاتل مطلق" نبرد های هوایی، K-77M، موشک هوا به هوای با برد ماورای دید (Beyond visual Range) مدل K-77M، موشک هوا به هوای K-77M "قاتل مطلق" نبرد های هوایی، موشک هوا به هوای K-77M،
ارسال توسط مهران
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه